Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

Magyar Egyetemi-Főiskolai Floorball
Bajnokság Döntője, Szeged
 
 
Rendező:
Szegedi Tudományegyetem, Szeged
 
Helye:
SZTE JGYPK Tornacsarnok
Szeged Topolya sor 10.
 
Ideje:
2011. május 7-8.
 
Szervezőbizottság:
Elnök: Rusznyák István ( SZTE Sportközpont )
Titkár: Bödő Gergely Szegedi Floorball Egyesület- független szakértő
 
Résztvevő csapatok:
1. Budapesti Corvinus Egyetem (BCE)
2. Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
3. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
4. Debreceni Egyetem (DE)
5. Dunaújvárosi Főiskola (DF)
6. Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE)
7. Eszterházy Károly Főiskola (EKF)
8. Miskolci Egyetem (ME)
9. Pannon Egyetem (PE)
10. Pécsi Tudományegyetem (PTE)
11. Széchenyi István Egyetem (SZE)
12. Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
13. Szent István Egyetem (SZIE)
14. Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (ZMNE)
 
Eredmények:
BME - BGF 1 - 6
BME - DE 2 - 5
BME - SZE 4 - 3
BGF - DE 4 - 4
BGF - SZE 3 - 1
DE - SZE 4 - 1
 
BCE - PE 1 - 2
BCE - EKF 5 - 0
PTE - BCE 1 - 1
SZIE - BCE 0 - 7
EKF - PE 4 - 2
PTE - BE 2 - 8
SZIE - PE 2 - 3
PTE - EKF 1 - 3
SZIE - EKF 0 - 7
SZIE - PTE 3 - 3
 
ELTE - ME 0 - 3
SZTE - ME 3 - 4
DF - ME 7 - 1
ZMNE - ME 4 - 3
SZTE - ELTE 3 - 5
DF - ELTE 4 - 2
ZMNE - ELTE 0 - 8
DF - SZTE 2 - 1
ZMNE - SZTE 1 - 10
ZMNE - DF 2 - 14
 
BGF - EKF 3 - 7
DF - BGF 1 - 6
EKF - DF 0 - 5
DE - ME 8 - 4
ME - PE 7 - 3
PE - DE 2 - 4
 
Az egyes mérkőzések jegyzőkönyvei ITT tölthetőek le.
 
Végeredmény:
1. Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
2. Dunaújvárosi Főiskola (DF)
3. Eszterházy Károly Főiskola (EKF)
4. Debreceni Egyetem (DE)
5. Miskolci Egyetem (ME)
6. Pannon Egyetem (PE)
7. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
7. Budapesti Corvinus Egyetem (BCE)
7. Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE)
10. Széchenyi István Egyetem (SZE)
10. Pécsi Tudományegyetem (PTE)
10. Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
13. Szent István Egyetem (SZIE)
13. Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (ZMNE)
 
Kanadai táblázat első helyezettjei:
1. Németh Zoltán BGF 13 8 21
2. Duró Róbert DE 9 6 15
3. Szabó Gyula DF 9 4 13
4. Kiss Dániel BGF 6 6 12
5. Cseh Róbert PE 8 3 11
6. Kovács Balázs DF 7 4 11
7. Pazsák Csaba EKF 6 4 10
8. Kimák Ádám DE 5 5 10
9. Sivák Dávid DF 5 5 10
10. Kis Szilveszter Dénes PE 6 3 9
11. Kiss Tibor DF 5 4 9
12. Szücs András BCE 6 2 8
13. Varga Gergő EKF 5 3 8
14. Tóth Gábor ME 5 3 8
15. Fontos Dániel ELTE 5 2 7
16. Ulicza Tamás ELTE 4 3 7
17. Ladács Norbert SZTE 2 5 7
 
Különdíjazottak:
Gólkirály: Németh Zoltán, Budapesti Gazdasági Főiskola
Lejobb hátvéd: Dúró Norbert, Debreceni Egyetem
Legjobb játékos: Varga Dénes, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Legjobb kapus: Kun Dávid, Miskolci Egyetem