Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

Magyar Egyetemi-Főiskolai Floorball
Bajnokság Döntője, Veszprém
 
 
1. Rendező:
Pannon Egyetem, Veszprém 
 
 
2. Helye:
Veszprémi Egyetemi Stadion, Munkacsarnok
(Veszprém, Wartha Vince út 3.) 
 
 
3. Ideje:
2010. április 24-25.
  
 
4. Szervezőbizottság:
Elnök: Edvy László
Elnökhelyettes: Országh Ákos (MEFS referens)
Titkár: Szabó Kolos
 
 
5. Résztvevő csapatok:
Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest (BME)
Eszterházy Károly Főiskola (EKF)
Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Budapest (MÜTF)
Budapesti Corvinus Egyetem (Corvinus)
Debreceni Egyetem (DE)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (ZMNE)
Dunaújvárosi Főiskola (DF)
Széchenyi Egyetem, Győr (SZE)
Szent István Egyetem, Gödöllő (SZIE)
Miskolci Egyetem (ME)
Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Budapest (ELTE)
Pannon Egyetem, Veszprém (PE)
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
 
 
6. Játékosok
BGF: Barta Dániel, Hegyi Zoltán (G), Hives Péter, Kalmár Tamás, Kiss Dániel, Leidal Tamás, Liebe György
 
BME: Faragó Márton, Frischmann Bálint, Harmat Anna, Koncz Gergely, Kovács Gergely, Monszpart Áron, Ressely Krisztián, Székely Gergő, Takács Gábor (G)
 
Corvinus: Bagdi Attila, Bajaszgalan Amara, Drozdy Győző, Fischer András, Hajdú Csongor, Halász Ádám, Horváth Róbert, Horváth Rolf, Kovács Bálint, Sárközy Marcell, Szekeres Mátyás
 
DE: Cseresznye Ádám, Dégi András, Dúró Norbert, Héjja Csaba, Héjja Gábor (G), Kovács Gergely, Ladányi Bernadett, Lánczi András, Szitás István, Vígh Gyula
 
DF: Azari Zsolt, Bartha István, Hüffner Adrián, Kiss Tibor, Komondi Tamás, Mekler Róbert, Mitli Attila, Sivák Dávid, Sója László, Szabó Gyula, Szekeres Attila
 
EKF: Argyelán Attila, Barnai András, Horváth Bálint, Horváth Szilveszter, Incze Péter, Kovács Ádám, Papp Roland Arnold, Pazsák Csaba, Püspök Konrád, Sulyan Dániel, Szász Csaba, Varga Gergő
 
ELTE: Alm Balázs, Bessenyei Gábor, Faludi Tamás, Kiss Attila (G), Rácz Ágoston, Schauer Balázs, Ulicza Tamás
 
ME: Bálint Péter, Bulla Péter, Farkas Sándor, Jacsó Attila, Klemencz Tamás, Kovács Péter Tibor (G), Stark Gergely, Török Gábor
 
MÜTF: Cseh Nándor, Kádár Adrián, Molnár Ákos, Nagy Viktor, Pergel Balázs, Pusztai Attila, Sebők Balázs, Szabolcsi Róbert, Valus Ádám
 
PE: Cseh Róbert, Dallos Dániel, Holéczy Gergely, Horváth Tamás, Jánosa Márton, Kis Szilveszter Dénes, Kulitsán Gábor, Moser Miklós (G), Sütöri Péter, Szabó András, Tóth Zoltán, Tóth Zsolt, Tölgyesi Attila
 
SZE: Barna Ádám, Drotár István, Farkas Balázs, Ferenczi Balázs, Hanzséros Péter, Kautcner Zsolt, Kovács Gergely, Krajczár Ádám, Kurta László, Mészáros Szabolcs, Szabó Zsolt, Szili-Kis Ádám, Zsámboki Dániel
 
SZIE: Bogár Péter, Fekete Dániel, Fekete Lilla, Fischer Virág, Hóvári Márk, Kövesdi Emese, Nádasdi Péter, Pleva Dániel, Tarnawa Ákos (G)
 
SZTE: Adamecz Gábor, Bóna Bence, Bödő Gergely, Feil Balázs, Ladács Norbert, Maróti György, Molnár László, Mucsányi Dávid, Prontner József, Szabó László (G), Szepesi Imre
Tari Szabolcs
 
ZMNE: Csajági Sándor, Csiki Tamás, Horváth Tibor, Imeli Krisztina, Marsó Ferenc Csaba, Mészáros Balázs, Pálkövi Botond, Szász Sándor Gábor, Varga Dénes, Varga Levente, Zorinácz Ádám
 
 
 
7. Eredmények:
1. MÜTF - Corvinus 1-10
2. ELTE - PE 1-4
3. DF - SZE 4-5
4. EKF - BGF 2-4
5. DE - ZMNE 10-1
6. SZIE - ME 2-9
7. BME - BGF 2-0
8. Corvinus - DE 2-4
9. SZE - ME 2-3
10. PE - SZTE 3-0
11. EKF - MÜTF 5-3
12. ZMNE - DF 1-7
13. SZIE - ELTE 1-7
14. BME - DE 6-2
15. ME - PE 3-4
16. EKF - DF 6-5
17. MÜTF - ZMNE 3-4
18. EKF - ELTE 1-13
19. MÜTF - SZIE 4-3
20. DF - ELTE 6-4
21. ZMNE - SZIE 3-4
22. BGF - Corvinus 5-4
23. SZE - SZTE 0-0 (1-0 - rávezetésekkel)
24. Corvinus - SZTE 5-3
25. BGF - SZE 4-3
26. DE - ME 5-1
27. BME - PE 1-1 (1-2 - rávezetésekkel)
 
 
Az egyes mérkőzések jegyzőkönyvei ITT tölthetőek le.
 
 
Végeredmény:
1. Pannon Egyetem, Veszprém (PE)
2. Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest (BME)
3. Debreceni Egyetem (DE)
4. Miskolci Egyetem (ME)
5. Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
6. Széchenyi Egyetem, Győr (SZE)
7. Budapesti Corvinus Egyetem (Corvinus)
8. Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
9. Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Budapest (ELTE)
10. Dunaújvárosi Főiskola (DF)
11. Eszterházy Károly Főiskola (EKF)
12. Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Budapest (MÜTF)
12. Szent István Egyetem, Gödöllő (SZIE)
12. Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (ZMNE)
 
 
Kanadai táblázat első helyezettjei:
1. Szabó Gyula (DF) 11 4 15
2. Schauer Balázs (ELTE) 10 4 14
3. Bagdi Attila (Corvinus) 8 3 11
4. Kovács Gergely (DE) 5 5 10
5. Faludi Tamás (ELTE) 6 3 9
6. Ulicza Tamás (ELTE) 7 1 8
7. Dúró Norbert (DE) 6 2 8
7. Pazsák Csaba (EKF) 6 2 8
8. Jacsó Attila (ME) 6 1 7
9. Varga Gergő (EKF) 5 2 7
10. Bajaszgalan Amara (Corvinus) 3 4 7
11. Cseresznye Ádám (DE) 5 1 6
11. Klemencz Tamás (ME) 5 1 6
12. Hüffner Adrián (DF) 4 2 6
12. Tölgyesi Attila (PE) 4 2 6
13. Kalmár Tamás (BGF) 3 3 6
13. Szekeres Mátyás (Corvinus) 3 3 6
13. Tóth Zoltán (PE) 3 3 6
14. Leidal Tamás (BGF) 2 4 6
14. Rácz Ágoston (ELTE) 2 4 6
 
 
Különdíjazottak:
Legeredményesebb játékos: Szabó Gyula (DF)
Legjobb játékos: Dúró Norbert (DE)
Legjobb kapus: Moser Miklós (PE)
Legjobb védő: Monszpart Áron (BME)