Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

Magyar Egyetemi-Főiskolai Floorball
Bajnokság Döntője, Veszprém

 

1. Rendező:
Pannon Egyetem, Veszprém

 

2. Helye:
Veszprémi Egyetemi Stadion, Munkacsarnok
(Veszprém, Wartha Vince út 3.)

 

3. Ideje:
2009. május 9-10.

 

4. Szervezőbizottság:
Elnök: Edvy László
Elnökhelyettes: Országh Ákos (MEFS referens)
Titkár: Kovács Tamás

 

5. Csoportbeosztás:
„A” csoport:
Pannon Egyetem, Veszprém (PE)
Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest (Corvinus)
Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Budapest (ELTE)
Dunaújvárosi Főiskola, Dunaújváros (DF)
Debreceni Egyetem, Debrecen (DE)
Semmelweis Egyetem, Budapest (SE)

„B” csoport
Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest (BME)
Budapesti Gazdasági Főiskola, Budapest (BGF)
Széchenyi Egyetem, Győr (SZE)
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Budapest (MÜTF)
Szegedi Tudományegyetem, Szeged (SZTE)

 

6. Csapatok:
Pannon Egyetem, Veszprém:
Rabb Gergely, Koscsó Ádám, Kis Szilveszter, Jánosa Márton, Holéczy Gergely, Knór Gábor, Dallos Dániel, Fergelt István, Sütöri Péter, Tóth Zsolt

Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest:
Bajaszgalan Amara, Jesch Áron, Éder Márton, Horváth Rolf, Drózdy Győző, Mujahid Attila, Bagdi Attila, Szekeres Mátyás, Mayer Krisztina, Sárközi Marcell, Radácsi Brigitta

Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Budapest:
Schauer Balázs, Lendvai Gábor, Horváth Tímea, Kalmár Boglárka, Alm Balázs, Gárdonyi András, Ulicza Tamás, Kiss Attila, Rácz Ágoston, Hangai Attila

Dunaújvárosi Főiskola, Dunaújváros:
Bartha István, Horváth Gáspár, Hegyi Ádám, Simoni Márton, Hüffner Adrián, Brázik János, Sivák Dávid, Szabó Gyula, Azari Zsolt, Kiss Tibor, Pallag György, Mekler Róbert, Szekeres Attila

Debreceni Egyetem, Debrecen:
Dégi András, Vígh Gyula, Balla Krisztián, Cseresznye Ádám, Kovács Gergely, Habara László, Czene András, Ladányi Bernadett, Szabados Norbert, Héjja Gábor, Bulátkó Kornél, Lánczi András

Semmelweis Egyetem, Budapest:
Kinde Orsolya, Dávid Máté, Dávid András, Bock Ádám, Nagy Gábor, Steiner Balázs, Garas Péter, Gorove Kristóf, Gegesy Boglárka, Bánki Erna

Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest:
Horváth Péter, Monszpart Áron, Schvarcz Gábor, Székely Gergő, Faragó Márton, Kovács Gergely, Klinghammer Zoltán, Harmat Anna, Fuchs András, Ressely Krisztián, Koncz Gergely, Gasztonyi Péter, Jesch Dávid

Budapesti Gazdasági Főiskola, Budapest:
Liebe György, Barta Dániel, Gegesy Cecília, Hajdú Hajnalka, Erényi Árpád, Vígh László, Lantos Erika, Kalmár Tamás

Széchenyi Egyetem, Győr:
Drotár István, Mészáros Szabolcs, Bíró Barbara, Szabó Zsolt, Harmath Gabriella, Kovács Gergely, Hermann Tibor, Szili-Kis Ádám, Bucsai Tamás, Inhauser Péter, Árky Balázs, Farkas Balázs, Krajczár Ádám

Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Budapest:
Pintér András, Pusztai Attila, Nagy Viktor, Kádár Adrián, Kovács Attila, Borda László, Holló Csaba, Cseh Nándor

Szegedi Tudományegyetem, Szeged:
Antal Anita, Pataki Viktor, Tari Szabolcs, Kelemen József, Bóna Bence, Kothencz Péter, Ivó Péter, Feil Balázs, Adamecz Gábor, Szepesi Imre, Mucsányi Dávid, Szabó László, Prantner József

 

7. Csoportmérkőzések:
PE – DF 1-0
ELTE – SE 1-1
MÜTF – SZE 2-1
BME – BGF 5-0
Corvinus – DE 3-2
PE – SE 1-2
SZTE – BGF 1-2
DF – DE 0-4
ELTE – Corvinus 1-3
MÜTF – BME 0-4
PE – DE 3-2
SE – Corvinus 1-1
SZE – BME 0-5
DF – ELTE 2-3
SZTE – MÜTF 2-1
PE – Corvinus 0-4
DE – ELTE 3-3
SZE – SZTE 1-6
BGF – MÜTF 4-0
SE – DF 3-1
PE – ELTE 0-1
BME – SZTE 4-2
Corvinus – DF 6-1
BGF – SZE 4-0
DE – SE 2-0

 

8. Tabella a csoportmérkőzések után

"A" csoport
Helyezés Csapat M GY D V GA P
1. Corvinus 5 4 1 0 17-5 9
2. SE 5 2 2 1 9-4 6
3. ELTE 5 2 2 1 9-9 6
4. DE 5 2 1 2 13-9 5
5. PE 5 2 0 3 5-9 4
6. DF 5 0 0 5 4-17 0
               
"B" csoport
Helyezés Csapat M GY D V GA P
1. BME 4 4 0 0 18-2 8
2. BGF 4 3 0 1 10-6 6
3. SZTE 4 2 0 2 11-8 4
4. MÜTF 4 1 0 3 3-11 2
5. SZE 4 0 0 4 2-17 0

 

9. Keresztmérkőzések:
SE – SZTE 1-2
ELTE – BGF 2-1
Corvinus – SZTE 0-2
BME – ELTE 2-1

 

10. Helyosztók:
3. helyért: Corvinus – ELTE 4-1
Döntő: SZTE – BME 0-6

 

11. Végeredmény:
1. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest
2. Szegedi Tudomány Egyetem, Szeged
3. Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest
4. Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Budapest
5. Budapesti Gazdasági Főiskola, Budapest
6. Semmelweis Egyetem, Budapest
7. Debreceni Egyetem, Debrecen
8. Pannon Egyetem, Veszprém
9. Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Budapest
10. Dunaújvárosi Főiskola, Dunaújváros
11. Széchenyi Egyetem, Győr


12. Kanadai táblázat első helyezettjei:

  Név Csapat G A P
1. Bagdi Attila Corvinus 9 3 12
2. Szepesi Imre SZTE 8 2 10
3. Kovács Gergely DE 4 5 9
4. Ressely Krisztián BME 6 2 8
5. Sárközi Marcell Corvinus 5 3 8
6. Gárdonyi András ELTE 3 5 8
7. Kalmár Tamás BGF 5 2 7
8. Klinghammer Zoltán BME 4 3 7
9. Barta Dániel BGF 3 4 7
10. Alm Balázs ELTE 5 1 6
10. Jesch Dávid BME 5 1 6
12. Székely Gergő BME 4 2 6
12. Vígh Gyula DE 4 2 6
14. Mujahid Attila Corvinus 2 4 6

 

13. Különdíjak:
Legeredményesebb játékos: Bagdi Attila (Corvinus)
Legjobb játékos: Fuchs András (BME)
Legjobb hátvéd: Harmat Anna (BME)
Legjobb kapus:Szabó László (SZTE)