Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

Magyar Egyetemi-Főiskolai Floorball Bajnokság Döntője
Veszprém - 2007

 

Rendező: Pannon Egyetem, Veszprém
Helye: Veszprémi Egyetemi Stadion, Munkacsarnok (Veszprém, Wartha Vince út 3.)
Ideje: 2007. április 28-29.

Szervezőbizottság:
Elnök: Kovács Tamás
Elnökhelyettes: Országh Ákos (MEFS referens)
Titkár: Tóth Péter

 

Csoportbeosztás:
"A" csoport
Pannon Egyetem, Veszprém (PE)
Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
Budapesti Corvinus Egyetem (Corvinus)
Semmelweis Egyetem, Bp (SE)
Szent István Egyetem, Gödöllő (SZIE)

"B" csoport
Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Bp (BME)
Dunaújvárosi Főiskola (DF)
Széchenyi Egyetem, Győr (SZE)
Berzsenyi Dániel Főiskola, Szombathely (BDF)
Debreceni Egyetem (DE)
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)

 

Pannon Egyetem:
Rabb Gergely (kapus), Boldizsár László, Kis Szilveszter, Tóth Zoltán, Knór Gábor, Kolossváry Dávid,
Dallos János Dániel, Jánosa Márton, Holéczy Gergely, Földi András, Kulitsán Gábor, Fergelt István,
Sütöri Péter, Tóth Péter

 

2007.04.28. (szombat)
BME - DF 12 - 0
BGF - Corvinus 3 - 3
SZE - BDF 4 - 0
DE - SZTE 5 - 4
SE - SZIE 4 - 2
Corvinus - PE 4 - 0
DF - DE 1 - 3
BDF - BME 3 - 8
BGF - SZIE 9 - 0
SZE - SZTE 5 - 1
DF - BDF 3 - 1
BGF - SE 9 - 0
SZE - DE 3 - 2
SZIE - PE 0 - 12
SZTE - BME 0 - 7
DF - SZE 1 - 5


2006.04.29. (vasárnap)

Corvinus - SE 9 - 1
BDF - DE 2 - 4
BME - SZE 3 - 0
PE - SE 6 - 0
Corvinus - SZIE 8 - 1
BDF - SZTE 1 - 5
PE - BGF 1 - 2
BME - DE 7 - 1
DF - SZTE 1 - 9

 

A csoportmérkőzések után a csoportok eredményei:

"A" csoport:
Budapesti Corvinus Egyetem 3 1 0 24-5 7
Budapesti Gazdasági Főiskola 3 1 0 23-4 7
Pannon Egyetem 2 0 2 19-6 4
Semmelweis Egyetem 1 0 3 5-26 2
Szent István Egyetem 0 0 4 3-33 0

"B" csoport
Budapesti Műszaki Egyetem 5 0 0 37-4 10
Széchenyi Egyetem 4 0 1 17-7 8
Debreceni Egyetem 3 0 2 15-17 6
Szegedi Tudományegyetem 2 0 3 19-19 4
Dunaújvárosi Főiskola 1 0 4 6-30 2
Berzsenyi Dániel Főiskola 0 0 5 7-24 0

 

Corvinus - PE 4-0
2007-04-28
Bírók: Apostol Ágnes, Dávid András
csoportmeccs (A csoport)

1-0 Szekeres Mátyás (Szigetvári Zsolt)
2-0 Jesch Áron (Szigetvári Zsolt)
3-0 Szekeres Mátyás
4-0 Jesch Áron

 

SZIE - PE 0-12
2007-04-28
Bírók: Apostol Ágnes, Dávid András
csoportmeccs (A csoport)

0-1 Tóth Péter (Dallos János Dániel)
0-2 Tóth Zoltán (Knór Gábor)
0-3 Knór Gábor (Tóth Zoltán)
0-4 Sütöri Péter (Tóth Péter)
0-5 Fergelt István
0-6 Jánosa Márton (Sütöri Péter)
0-7 Knór Gábor (Kulitsán Gábor)
0-8 Tóth Péter (Kis Szilveszter)
0-9 Dallos János Dániel (Tóth Péter)
0-10 Knór Gábor (Tóth Zoltán)
0-11 Tóth Zoltán (Knór Gábor)
0-12 Knór Gábor (Tóth Zoltán)

 

PE - SE 6-0
2007-04-29
Bírók: Jesch Dávid, Odor József
csoportmeccs (A csoport)

1-0 Tóth Zoltán (Földi András)
2-0 Tóth Péter (Kis Szilveszter)
3-0 Kis Szilveszter
4-0 Fergelt István (Tóth Zoltán)
5-0 Tóth Zoltán (Knór Gábor)
6-0 Tóth Zoltán (Knór Gábor)

 

PE - BGF 1-2
2007-04-29
Bírók: Apostol Ágnes, Kovács Gergely
csoportmeccs (A csoport)

0-1 Kalmár Tamás (Dani Zsolt)
1-1 Tóth Zoltán (Knór Gábor)
1-2 Híves Péter (Barta Dániel)

 

 

Elődöntők:
A1 - B2 : Budapesti Corvinus Egyetem - Széchenyi Egyetem 3 - 1
A2 - B1 : Budapesti Gazdasági Főiskola - Budapest Műszaki Egyetem 3 - 4

 

Helyosztók:
III. helyért : Széchenyi Egyetem - Budapesti Gazdasági Főiskola 3-12
I. helyért : Budapesti Corvinus Egyetem - Budapest Műszaki Egyetem 3-2 (büntetőkkel)


Kanadai táblázat:
1 Pajor Gábor BME 9 5 14
2 Liebe György BGF 9 4 13
3 Kalmár Tamás BGF 8 4 12
4 Tóth Márton BME 3 9 12
5 Szabó Gergo Corvinus 7 4 11
6 Erényi Árpád BGF 6 4 10
7 Haris Tibor SZE 6 4 10
8 Híves Péter BGF 6 4 10
9 Tóth Zoltán PE 6 4 10
10 Szigetvári Zsolt Corvinus 3 7 10
11 Barta Dániel BGF 7 2 9
12 Kovács Gergely BME 6 3 9
13 Knór Gábor PE 4 5 9
14 Kimák Ádám DE 5 3 8
15 Tocsér Gyula SZE 5 3 8
16 Herpácsi Gábor DE 7 0 7
17 Faragó Márton BME 6 1 7
18 Szekeres Mátyás Corvinus 5 2 7
19 Székely Gergo BME 6 0 6
20 Németh László SZTE 5 1 6
21 Vénkúti Krisztián Corvinus 4 2 6
22 Gasztonyi Péter BME 3 3 6
23 Dani Zsolt BGF 2 4 6
24 Mészáros Szabolcs SZE 2 4 6
25 Jesch Áron Corvinus 4 1 5
26 Hermann Tibor SZE 3 2 5
27 Tóth Péter PE 3 2 5
28 Monszpart Áron BME 1 4 5
29 Hangai Attila SZTE 3 1 4
30 Kollárik Milán SZE 3 1 4

 

Különdíjak:
Legjobb kapus: Vígh László (Budapesti Gazdasági Főiskola)
Legjobb hátvéd: Kovács Gergely (Budapest Műszaki Egyetem)
Legeredményesebb játékos: Pajor Gábor (Budapest Műszaki Egyetem)
Legjobb mezőnyjátékos: Szabó Gergő (Budapesti Corvinus Egyetem)


A torna végeredménye:

1. Budapesti Corvinus Egyetem
2. Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem
3. Budapesti Gazdasági Főiskola
4. Széchenyi Egyetem
5. Pannon Egyetem
6. Debreceni Egyetem
7. Szegedi Tudományegyetem
8. Semmelweis Egyetem
9. Dunaújvárosi Főiskola
10. Berzsenyi Dániel Főiskola
11. Szent István Egyetem