Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Floorball Bajnokság
Veszprém

Rendező: Pannon Egyetem, Veszprém
Helye: Veszprémi Egyetemi Stadion, Munkacsarnok (Veszprém, Wartha Vince út 3.)
Ideje:  2006. április 29-30.
Szervezőbizottság:
Elnök: Kovács Tamás
Elnökhelyettes: Országh Ákos (MEFS referens)
Titkár: Tóth Péter
Tagok: Rabb Gergely, Knór Gábor, Tóth Zoltán

 

Csoportbeosztás:
„A” csoport:
Budapesti Corvinus Egyetem (Corvinus)
Budapest Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
Szent István Egyetem, Gödöllő (SZIE)
Pannon Egyetem (PE)
„B” csoport
Budapesti Gazdasági Főiskola (BGF)
Eötvös Lóránd Tudományegyetem (ELTE)
Miskolci Egyetem (ME)
Semmelweis Egyetem (Semmelweis)
Széchenyi Egyetem, Győr (SZE)

Csoportmérkőzések:
2006.04.29. (szombat)
Pannon Egyetem – Szent István Egyetem   6-1 (2-0, 4-1)
Budapesti Corvinus Egyetem – Budapest Műszaki Egyetem   0-3 (0-1, 0-2)
Széchenyi Egyetem – Budapesti Gazdasági Főiskola   3-0 (1-0, 2-0)
Pannon Egyetem – Szegedi Tudományegyetem   8-0 (3-0, 5-0)
Miskolci Egyetem – Semmelweis Egyetem   5-0 (3-0, 2-0)
Budapesti Corvinus Egyetem – Szegedi Tudományegyetem   4-0 (1-0, 3-0)
Eötvös Lóránd TE – Széchenyi Egyetem   4-0 (0-0, 4-0)
Pannon Egyetem – Budapest Műszaki Egyetem   3-4 (3-2, 0-2)
Semmelweis Egyetem  – Budapesti Gazdasági Főiskola   0-8 (0-5, 0-3)
Budapest Műszaki Egyetem  – Szent István Egyetem   8-1 (6-1, 2-0)
Eötvös Lóránd TE – Miskolci Egyetem   0-4 (0-1, 0-3)
Semmelweis Egyetem – Széchenyi Egyetem   4-2 (0-2, 4-0)

2006.04.30. (vasárnap)
Miskolci Egyetem – Budapesti Gazdasági Főiskola   2-2 (1-1, 1-1)
Pannon Egyetem – Budapesti Corvinus Egyetem   1-0 (0-0, 1-0)
Semmelweis Egyetem – Eötvös Lóránd TE   2-4 (1-3, 1-1)
Szegedi Tudományegyetem – Szent István Egyetem   4-2 (2-0, 2-2)
Széchenyi Egyetem – Miskolci Egyetem   1-7 (0-4, 1-3)
Budapest Műszaki Egyetem – Szegedi Tudományegyetem   6-1 (2-1, 4-0)
Eötvös Lóránd TE  – Budapesti Gazdasági Főiskola   1-5 (1-1, 0-4)
Budapesti Corvinus Egyetem – Szent István Egyetem   8-0 (4-0, 4-0)

 

 

A csoportmérkőzések után a csoportok eredményei:
„A” csoport:
Budapest Műszaki Egyetem
4
0
0
21-5
8
Pannon Egyetem
3
0
1
18-5
6
Budapesti Corvinus Egyetem
2
0
2
12-4
4
Szegedi Tudományegyetem
1
0
3
5-20
2
Szent István Egyetem
0
0
4
4-26
0

 

 

 

 

„B” csoport:
Miskolci Egyetem
3
1
0
18-3
7
Budapesti Gazdasági Főiskola
2
1
1
15-6
5
Eötvös Lóránd TE
2
0
2
9-11
4
Semmelweis Egyetem
1
0
3
6-19
2
Széchenyi Egyetem
1
0
3
6-15
2

 

                 

 

 

Elődöntők:
Miskolci Egyetem – Pannon Egyetem   5-0 (1-0, 4-0)
Budapest Műszaki Egyetem – Budapesti Gazdasági Főiskola   3-1 (2-1, 1-0)                    

Helyosztók:        
V. helyért :
Eötvös Lóránd TE – Budapesti Corvinus Egyetem   5-3 (1-3, 4-0)

III. helyért :
Pannon Egyetem – Budapesti Gazdasági Főiskola   5-6 (2-4, 3-2)

Döntő:
Miskolci Egyetem – Budapest Műszaki Egyetem   2-3 (1-1, 1-2)

 

Csapatok:

„A" csoport
Budapesti Corvinus Egyetem:
Szabó Dávid (kapus), Kocsis Gábor, Jesch Áron, Radácsi Brigitta, Szabó Gergő, Horváth Rolf, Szekeres Mátyás, Jani Áron, Szigetvári Zsolt, Vénkúti Krisztián, Pálffy Dániel.    

Budapest Műszaki- és GT Egyetem:
Blaumann Ádám (kapus), Boldog Richárd, Kovács Gergely, Gasztonyi Péter, Schvarcz Gábor, Tóth Péter, Székely Gergő, Faragó Márton, Tóth Márton, Pajor Gábor,   Nagy Balázs.

Pannon Egyetem:
Rabb Gergely (kapus), Pacher Márkus, Holéczy Gergely, Dallos Dániel, Kolossváry Dávid, Knór Gábor, Jánosa Márton, Kuti Balázs, Tóth Péter, Tóth Zoltán.    

Szegedi Tudományegyetem:
Balogh Imre (kapus), Bödő Gergely (kapus),   Sánta Vince, Németh Norbert, Németh László, Tari Szabolcs, Bóna Bence, Kothencz Péter, Saródi Zoltán, Ladács Norbert.

Szent István Egyetem, Gödöllő:
Tihi Balázs (kapus), Bereczki Sándor, Fodor József, Jankó-B. Pál, Kadosa Gábor, Kontra Levente, Lovász András, Lőcsei Róbert, Nagy Sarolta, Sipos Bálint,   Szeverényi Zoltán, Tarnawa Ákos, Varga Norbert, Waltner István.

 
"B" csoport
Budapesti Gazdasági Főiskola:
Zács Fruzsina (kapus), Barta Dániel, Hajdú Csongor, Havanyecz Péter, Híves Péter, Erényi Árpád, Liebe György, Nagy András, Szabó József.    

Eötvös Lóránd Tudományegyetem:
Kiss Attila (kapus), Berkó Csaba, Fejces Andrea, Jesch Dávid, Körösi Boglárka, Koszper Károly, Merész Gabriella, Orosz Dávid, Schauer Balázs, Pap Zoltán Kálmán, Szíjártó Rita, Vörös László.

Miskolci Egyetem:
Keceli Péter (kapus), Fehér Iván, Jacsó Attila, Stark Gergely, Haladin László, Szabó Gergő, Egri Gergő, Farkas Sándor, Láda Balázs, Láda Péter, Gál Tamás, Varga Attila.    

Semmelweis Egyetem:
Gál Dávid (kapus), Apostol Ágnes, Gorove Kristóf, Gámán György, Garas Péter, Peskó Gergely, Dávid András, Gál Dávid.

Széchenyi Egyetem, Győr:
Monath Gyula (kapus), Árvai Richárd, Barkó Krisztián, Bartos Ferenc, Dankó Dénes, Bódis Péter, Haris Tibor, Hegyi Attila, Mészáros Szabolcs, Sein László, Tőcsér Gyula,   Benkei László.  

   

Csoportmérkőzések:
PE – SZIE                             6-1 (2-0, 4-1)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
1-0      Tóth Z. (Knór G.)
2-0      Tóth Z. (ea.)
3-0      Tóth P. (Knór G.)
3-1      Tarnawa Á.
4-1      Knór G. (Tóth Z.)
5-1      Pacher M. (Kolossváry D.)
6-1      Tóth Z. (Knór G.)

BME – Corvinus                 3-0 (1-0, 2-0)                            Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
1-0      Gasztonyi P. (ea.)
2-0      Kovács G. (ea.)
3-0      Boldog R. (Gasztonyi P.)

BGF – SZE                           0-3 (0-1,0-2)                            Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Tőcsér Gy. (Haris T.)
X         Erényi Á. (2 perc, szabálytalan távolság)
0-2      Benkei L. (ea.)
X         Bartos F. (2 perc, szabálytalan távolság)
0-3      Benkei L. (Tőcsér Gy.)

PE – SZTE                            8-0 (3-0, 5-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
1-0      Tóth P. (ea.)
2-0      Knór G. (Tóth Z.)
3-0      Kolossváry D. (ea.)
4-0      Tóth Z. (ea.)
5-0      Tóth P. (Jánosa M.)
6-0      Tóth P. (Tóth Z.)
7-0      Kolossváry D. (Tóth P.)
8-0      Tóth Z. (Knór G.)

ME – Semmelweis                5-0 (3-0, 2-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
1-0      Láda B. (ea.)
2-0      Varga A. (Farkas S.)
3-0      Egri G. (Gál T.)
4-0      Gál T. (Láda B.)
5-0      Láda B. (ea.)

Corvinus – SZTE                  4-0 (1-0, 3-0)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
1-0      Szigetvári Zs. (Szekeres M.)
2-0      Szabó G. (Szigetvári Zs.)
3-0      Szekeres M. (ea.)
4-0      Kocsis G. (Szekeres M.)

ELTE – SZE                         4-0 (0-0, 4-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
X         Sein L. (2 perc, szabálytalan ütés)
X         Mészáros Sz. (2 perc, szabálytalan fogás)
1-0      Jesch D. (Schauer B.)
2-0      Schauer B. (Pap Z.)
X         Mészáros Sz. (2 perc, szabálytalan lökés)
X         Bartos F. (2 perc, szabálytalan ütés)
3-0      Jesch D. (Schauer B.)
4-0      Schauer B. (Jesch D.)

PE – BME                             3-4 (3-2, 0-2)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Gasztonyi P. (ea.)
1-1      Knór G. (Tóth Z.)
2-1      Tóth Z. (Knór G.)
2-2      Faragó M. (Schvarz G.)
3-2      Tóth Z. (ea.)
3-3      Gasztonyi P. (Kovács G)
3-4      Székely G. (Kovács G.)
X         Gasztonyi P. (2 perc, szabálytalan távolság)

Semmelweis – BGF              0-8 (0-5, 0-3)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Szabó J. (Liebe Gy.)
0-2      Híves (Liebe Gy.)
0-3      Szabó J. (Híves P.)
0-4      Liebe Gy. (Zács F.)
0-5      Hajdú Cs. (Barta D)
0-6      Szabó J. (Barta D.)
0-7      Szabó J. (Hajdú Cs.)
0-8      Liebe Gy. (ea.)

BME – SZIE                          8-1 (6-1, 2-0)                         Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Waltner I. (Kadosa G.)
1-1      Székely G. (Gasztonyi P.)
2-1      Boldog R. (Székely G.)
3-1      Székely G. (Gasztonyi P.)
4-1      Tóth P. (ea.)
5-1      Boldog R. (ea.)
6-1      Kovács G. (ea.)
7-1      Kovács G. (Gasztonyi P.)
8-1      Faragó M. (Kovács G.)

ELTE – ME                          0-4 (0-1, 0-3)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Fehér I. (Láda P.)
X         Egri G. (2 perc, szabálytalan távolság)
0-2      Varga A. (ea.)
0-3      Láda P. (Láda B.)
0-4      Láda P. (ea.)

Semmelweis – SZE               4-2 (0-2, 4-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Haris T. (Mészáros Sz.)
0-2      Sein L. (Mészáros Sz.)
1-2      Gál D. (ea.)
2-2      Gámán Gy. (Apostol Á.)
3-2      Gámán Gy. (ea)
4-2      Peskó G. (Gámán Gy.)

ME – BGF                             2-2 (1-1, 1-1)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
X         Stark G. (2 perc, szabálytalan csere)
X         Haladin L. (2 perc, szabálytalan csere)
1-0      Egri G. (ea.)
1-1      Híves P. (Erényi Á.)
1-2      Barta D. (ea.)
2-2      Láda B. (Láda P.)
X         Láda B. (2 perc, sportszerűtlen magatartás)

PE – Corvinus                       1-0 (0-0, 1-0)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
X         Kolossváry D. (2 perc, szabálytalan csere)
1-0      Tóth Z. (ea.)

Semmelweis – ELTE            2-4 (1-3, 1-1)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Schauer B. (Jesch D.)
0-2      Schauer B. (Jesch D.)
0-3      Jesch D. (Berkó Cs,)
1-3      Gorove K. (Apostol Á.)
1-4      Pap Z. (ea.)
2-4      Gorove K. (Gámán Gy.)

SZTE – SZIE                         4-2 (2-0, 2-2)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
X         Fodor J. (csere)
1-0      Ladács N. (ea.)
2-0      Sánta V. (Saródi Z.)
X         Hothenz P. (2 perc, szabálytalan távolság)
2-1      Kadosa G. (Nagy S.)
3-1      Németh N. (ea.)
3-2      Sipos B. (Kadosa G.)
4-2      Németh N. (ea.)
X         Szeverényi Z. (2 perc, sportszerűtlen magatartás)
X         Kontra L. (2 perc, szabálytalan ütés)

SZE – ME                              1-7 (0-4, 1-3)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Szabó G. (Jacsó A.)
0-2      Egri G. (Láda B.)
X         Mészáros Sz. (2 perc, szabálytalan fogás)
0-3      Láda B. (ea.)
0-4      Szabó G. (Farkas S.)
1-4      Haris T. (Mészáros Sz.)
1-5      Láda P. (Láda B.)
1-6      Láda B. (Fehér I.)
1-7      Egri G. (Láda B.)

BME – SZTE                        6-1 (2-1,4-0)                           Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Németh N. (Saródi Z.)
1-1      Pajor G. (Gasztonyi P.)
2-1      Faragó M.
3-1      Gasztonyi P. (Tóth M.)
4-1      Székely G. (Nagy B.)
5-1      Kovács G. (Tóth M.)
6-1      Székely G. (ea.)

ELTE – BGF                         1-5 (1-1, 0-4)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
1-0      Pap Z. (Jesch D.)
1-1      Barta D. (ea.)
X         Erényi Á. (2 perc, szabálytalan fogás)
1-2      Erényi Á. (Barta D.)
1-3      Szabó J. (ea.)
1-4      Hajdú Cs. (Barta D.)
1-5      Barta D. (Híves P.)

Corvinus – SZIE                   8-0 (4-0, 4-0)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
1-0      Szekeres M. (Szigetvári Zs.)
2-0      Pálffy D. (Jesch Á.)
3-0      Kocsis G. (ea.)
4-0      Szekeres M. (Szabó G.)
X         Kontra L. (2 perc, szabálytalan távolság)
5-0      Radácsi B. (Szigetvári Zs.)
6-0      Vénkuti K. (Pálffy D.)
7-0      Szabó G. (Pálffy D.)
8-0      Pálffy D. (ea.)
 
Elődöntők:
PE – ME                                0-5 (0-1, 0-4)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Szabó G. (Stark G.)
X         Láda B. (2 perc, szabálytalan távolság)
X         Jánosa M. (2 perc, szabálytalan távolság)
0-2      Láda P. (ea.)
0-3      Láda B. (Fehér I.)
X         Szabó G. (2 perc, szabálytalan távolság)
0-4      Láda B. (Láda P.)
0-5      Egri B. (Láda P.)

BME – BGF                          3-1 (2-1, 1-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Szabó J. (ea.)
1-1      Faragó M. (Tóth M.)
2-1      Boldog R. (ea.)
3-1      Pajor G. (Faragó M.)

 



Helyosztók:
ELTE – Corvinus                  5-3 (1-3, 4-0)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Pálffy D. (Vénkuti K.)
1-1      Schauer B. (ea.)
1-2      Kocsis G. (ea.)
1-3      Pálffy D. (Vénkuti K.)
2-3      Schauer B. (Pap Z.)
3-3      Schauer B. (Berkó Cs.)
4-3      Jesch D. (Pap Z.)
5-3      Schauer B. (ea.)

PE – BGF                              5-6 (2-4, 3-2)                          Bírók: Apostol Á., Ambrus K.
0-1      Szabó J. (Erényi Á.)
0-2      Szabó J. (ea.)
1-2      Holéczy G. (Tóth P.)
1-3      Szabó J. (ea.)
1-4      Hajdú Cs. (Nagy A.)
2-4      Tóth P. (ea.)
3-4      Tóth Z. (Knór G.)
3-5      Szabó J. (Hajdú Cs.)
4-5      Holéczy G. (ea.)
5-5      Knór G. (ea.)
5-6      Barta D. (Hajdú Cs.)

ME – BME                                     2-3 (1-1, 1-2)                         Bírók: Odor J., Máté Z.
0-1      Gasztonyi P. (Kovács G.)
1-1      Fehér I. (Láda P.)
X         Székely G. (2 perc, szabálytalan csere)
X         Szabó G. (2 perc, )
1-2      Faragó M. (Pajor G.)
X         Szabó G. (2 perc, sportszerűtlen magatartás)
2-2      Egri G. (Láda B.)
X         Varga A. (2 perc, sorozatos szabálytalanság)
X         Egri G. (2 perc, sportszerűtlen magatartás)
X         Boldog R. (2 perc, sportszerűtlen magatartás)
2-3      Kovács G. (ea.)

 

 

Kanadai táblázat:

Helyezés Név Csapat Gól Gólpassz Pont
1. Tóth Zoltán PE 9 4 13
2. Láda Balázs ME 7 5 12
3. Gasztonyi Péter BME 6 5 11
4. Schauer Balázs ELTE 8 2 10
5. Knór Gábor PE 4 6 10
6. Szabó József BGF 9 0 9
7. Kovács Gergely BME 5 4 9
8. Láda Péter ME 4 5 9
9. Székely Gergő BME 7 1 8
10. Barta Dániel BGF 6 2 8
11. Jesch Dávid ELTE 4 4 8
12. Tóth Péter PE 5 2 7

 

A torna legjobb játékosa: Láda Balázs (ME)
A torna legeredményesebb játékosa: Tóth Zoltán (PE)
A torna legjobb hátvéde: Kovács Gergely (BME)
A torna legjobb kapusa: Zács Fruzsina (BGF)