Magyar Kupa selejtező
Veszprém, 2005.09.08.

Veszprém Lizards - Arcadom SE                 2-18 (0-3, 0-5, 2-10)

Veszprém:
Török András (1+0), Kolossváry Dávid (1+0), Tóth Zoltán (0+1), Tóth Péter, Kiss Zoltán, Knór Gábor, Holéczy Gergely, Kuti Balázs, Tamás András (kapus), Rabb Gergely (kapus)

Arcadom:
Tóth Márton (4+3), Kovács Gergely (5+1), Dávid András (5+0), Pajor Gábor (2+3), Liebe Gy. (2+1), Szilas Á. (0+1), Kelemen G. (0+1),   Tarnawa Á. (kapus) (0+1), Blaumann Ádám, Matyó Csaba, Monszpart Áron, Rajna György, Erdei Sándor, Berkó Csaba

1-11    Dávid András (Tarnawa Ákos)
X         Liebe György (2 perc, 206, magas bot)
2-18    Dávid András

A 2005. évi Magyar Kupában legjobb 8 közé jutásért kiírt selejtezőjében éppen úgy mint tavaly, a budapesti, OBI-ben szereplő Arcadom SE csapatát kapták a veszprémiek. Azt már a sorsolásnál tudták, hogy a továbbjutásra nincs reális esély, csak a tisztes vereségre. A nagyon szerény célkitűzés a "húszat azért ne kapjunk" c. jelszóval volt legtalálóbban összegezhető.
Ahogy az várható volt a vendégek óriási fölényben kezdtek, ami gyakorlatilag az egész mérkőzésre jellemző is maradt. A hazaiaknál csak elvétve volt a labda, és akkor is csak rövid ideig, mivel az ellenfél könyörtelen egész pályás letámadást játszott, és nem ismert elveszett labdát. Ennek ellenére az első harmadban még viszonylag jól tartották magukat a gyíkok és elfogadható védekezéssel sikerült mindössze 3 kapott góllal megúszniuk.
 A játék képe hasonló maradt a második harmadban is egy ideig, sőt a hazaiak ekkor már gólhelyzeteket is kialakítottak az ellenfél kapuja előtt, de azokat mind ki is hagyták. A második harmad háromnegyedénél még mindig "csak" 0-5 volt az állás, ám ekkor összezuhant a hazai gárda, és a harmad utolsó pár percében beszedett még
3 - igen elkerülhetőnek tűnő - gólt (0-8).
Az utolsó harmadra a "jó lenne 10 alatt megúszni" jelszóval futott ki a veszprémi csapat, és mindjárt egy gyors góllal bizonyították, hogy nem teljesen gólképtelenek ők sem. A Török blokkolt lövéséből lecsorgó labdát Tóth Z. megszerezte, Kolossváry elé játszott, aki nem hibázott (1-8). A vendégeket kicsit felhergelte ez a szemtelenség, és gyorsan berámoltak hármat a hazaiaknak (1-11). Ezután egy védelmi hibát kihasználva, némi szerencsével, ismét szépített a most már elég fejetlenül támadó hazai csapat: a rosszul kimozduló kapus mellett Török pöccintette a labdát a vendégek üresen álló kapujába (2-11). Ekkor már csak kevesebb mint 10 perc volt volt hátra, az Arcadom SE végül mégis gólfesztivált rendezett a széteső Lizards kapujánál. Szebbnél szebb gólok zuhogtak, az utolsó percekben a vendégeknek minden bejött (azon kívül, hogy kihagytak egy büntetőt), az egyetemistáknak meg már erejük sem - és ami nagyobb baj -, kedvük sem volt nagyobb ellenállást kifejteni (2-18).
A nem túl magas célkitűzést a hazai csapat sikerrel teljesítette.

Szilveszter Kupa
Budapest, 2005. December 30.

Eredmények:
Veszprém - "Dunaújváros"   1-3
(mivel a Dunaújváros nem jött el, a Diamonds játszott helyettük ebben a csoportban is...)
Gól: Tóth Zoltán
Veszprém - ARES "A"   2-0
(Gól: Galsi György, Tóth Zoltáb)
Ezzel a csoportban Az Ares A lett volna az utolsó, mivel a 3. meccsen Diamonds-ot ők csak 2-1 re verték meg ...
De mivel a Dunaújváros meg ugye nem jött el, őket úgymond "kizárták" így az ARES A is továbbjutott.
Hogy még bonyolultabb legyen, a 4-közé jutásért a "rendes csoportjából" is továbbjutó Diamonds-szal kerültünk össze.
20 perc után 1-1 volt (Gól: Zolika) úgy, hogy 20 másodperccel a vége előtt egyenlítettek, de aztán Tóth Z. belőtt egy büntetőt, Knór G. ugyan kihagyta, viszont Rabb kapus minden Diamonds-osét kivédte, így Töröknek már nem is kellett lőnie.
A döntőbe jutásért ki mással találkoztunk, mint az egyszer már "kiesett" Ares A -val, de ezúttal sajnos 5-0-al kivégeztek minket.
A 3. helyért a volt Top-Floor csapatából (Nádorék) összeállt játékosokból álló Bad Boys-al szoros meccsen
4-3-ra kaptunk ki (Gól: Jánosa Márton, Knór Gábor, Török András).

II. Mikulás Kupa
Veszprém, 2005.12.18.

Csoport-mérkőzések:
Balatonfüred Széchenyi F. SZKI - Veszprém Lizards   1-7 (0-4, 1-3)
X         Holéczy Gergely (2 perc, szabálytalan csere)
0-7      Kolossváry Dávid
1-7      9-es - nincs iyen számú (Vass Norbert)

Veszprém Lizards - Torpedo Justitia   3-3 (3-4) (2-3, 1-0,   csoportelsőségért: 0-1)
1-0      Tóth Zoltán (Jóna Péter)
1-1      Bálint Olivér (Srankó Árpád)
2-1      Török András
2-2      Bálint Olivér (Sigmond Gergely)
2-3      Szigetvári Zsolt
3-3      Tóth Zoltán (Holéczy Gergely)
3-4      Szigetvári Zsolt