box_bottom

Továbbra sem találja a fonalat a Lizards a rájátszásban 2012-02-14 19:10:01
news_1
Kinizsi TTK - VESC Lizards 9-8 (2-2, 3-2, 4-4)

Veszprém: Kanczler (kapus) - Cseh (2+0), Kis Sz., Kiss Z.,  Kolossváry (2+0), Kuti (1+0), Németh, Sütöri, Szabó, Tölgyesi (2+2), Török (1+2), Vonderviszt

news_3

Érdre utazunk. Győzni kell! 2012-02-10 19:43:38
news_1
  Nagyobb szünet után vasárnap Érdre utaznak a bakonyi fiatalok. A harmadik fordulóban a Kinizsi TTK-val csaphatnak össze a gyíkok. A „Rákospalotai Vitézek” az alapszakaszt követően – néhány friss emberrel megspékelve - megerősödve kezdték meg a rájátszást és eddig már győzelmet is sikerült kiharcolniuk, amivel a harmadik helyen tanyáznak a tabellán, megelőzve a gyíkokat.
Vasárnap reményeink szerint megfordul a helyzet, hiszen a győzelem a cél és ezért a Veszprém mindent meg is fog tenni. Hajrá Gyíkok!

6-6 (2-2, 4-3, 0-1)

Veszprém: KANCZLER (kapus) - Kis Sz. (1+0), Kiss Z., Knór (C), Kolossváry (0+1), Kuti, Németh, Sütöri (1+0), Szabó, Tölgyesi (2+2), Török (2+1)

news_3

Utazunk a mesehősökhöz 2012-01-12 12:00:11
news_1
  Szombaton idegenben folytatják a gyíkok a menetelést. A rájátszásban eddig szintén 0 pontos IBK CH csapatához látogatnak majd a bakonyiak. Hajrá Veszprém!

5-8 (3-3, 1-3, 1-2)

Veszprém: Kanczler (kapus) - Balogh(1+2), Cseh(1+1), Kis Sz.(1+0), Kiss Z.(1+0), Knór(C), Kolossváry, Kuti, Németh, Sütöri(0+1), Szabó(0+1), Török, Tölgyesi(1+0), Vonderviszt

news_3

Kezdődik a rájátszás 2012-01-06 15:02:24
news_1
  Vasárnap délután a gyíkok számára is elkezdődik az újév, az OB2 felsőházi rájátszásának első hazai mérkőzésén ellenfelünk a Miskolci FE csapata lesz.

24-1 (7-0, 8-0, 9-1)

Veszprém: Kanczler (kapus) - Balogh(8+0), Cseh(3+2), Kis Sz.(0+2), Kiss Z.(0+1), Knór(C,2+0), Kolossváry(2+3), Kuti, Németh(1+4), Török(2+6), Tölgyesi(4+1), Vonderviszt(2+1)

news_3

Kinizsit megint legyűrték a gyíkok 2011-12-04 17:36:17
news_1
Kinizsi TTK - VESC Lizards
6-11 (4-5, 1-4, 1-2)

Veszprém: Kanczler (kapus) - Balogh(5+4), Cseh, Kis Sz., Kiss Z.(1+0), Knór(C), Kolossváry(0+1), Kuti, Németh, Szabó, Török(3+2), Tölgyesi(2+2), Vonderviszt

A mérkőzés nem bírt komolyabb téttel sem a rájátszásba jutás, sem a helyezések szempontjából, hiszen az már korábban eldőlt, hogy mindkét csapat a rájátszás felsőházába jutott, a Cartoon Heroes elleni pontszerzés miatt pedig annak a lehetőségnek, hogy a veszprémiek ne a nyugati csoport tabellájának második helyén végezzenek, már nem volt realitása, noha matematikai esély még volt rá.  Ettől függetlenül a mérkőzésnek presztízs értéke is lehetett még, hiszen az érdiek nyilván szerettek volna visszavágni a kiadós pofonért amibe Veszprémben az első körben beleszaladtak.

news_3

Döcögve indult, örömjáték a vége 2011-11-27 22:24:08
news_1
VESC Lizards- Ares HC "B"
26-1 (4-0, 8-1, 14-0)

Veszprém: KANCZLER (kapus) - Balogh(6+2), Cseh(4+2), Kis Sz.(1+1), Kiss Z.(3+0), Knór(C,0+4), Kolossváry(1+3), Kuti(0+1), Németh(1+0), Sütöri(1+2), Szabó(1+2), Török(3+2), Tölgyesi(5+1), Vonderviszt(0+2)

Az előző mérkőzés eredményét tekintve (29-5) a 2 cserével érkező vendégek sikerére körülbelül akkora volt az esély, mint öttalálatost elérni a lottón érvényes szelvény nélkül.  Az első harmadban még igen masszívan védekező érdiek a támadásokról ezúttal sem mondtak le teljesen, és próbálkozásaikat ezúttal is sikerült egy becsületgóllal megkoronázniuk, annak ellenére is, hogy a Veszprémiek határozott célja volt ennek elkerülése. Az utolsó harmadra az ellenfél teljesen elkészült erejével, így számolatlanul születtek a hazai találatok. A végén sikerült ismét új rekordot felállítani gólkülönbség tekintetében: a múlt mérkőzésen felállított 24 gól különbségnyi csúcsértéket sikerült 25 gólra feltornászni, köszönhetően annak, hogy a csapat ezúttal kevesebb gólt kapott.

news_3

Ismét ARES, ezúttal a B csapattal játszunk! 2011-11-24 16:00:16
news_1
   Vasárnap folytatódnak az alapszakasz küzdelmi. Az ARES HC 2030 csapatát fogadják majd a bakonyiak hazai pályán. Legutóbb Érden találkozott egymással a két csapat, akkor a gyíkok nagyarányú győzelmet arattak a "B" csapat felett. A szép támadások során számtalanszor (29) sikerült mattolni a fővárosiak védelmét, amire 5 alkalommal sikerült az ellenfélnek válaszolnia. A mostani mérkőzésen a cél mindenképpen a kevesebb kapott gól elérése lesz. Hajrá Gyíkok!!!

A mérkőzés ideje: 2011. november 27. 16:00
Minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várunk! A belépés ingyenes!