Edzésidőpontok
Floorball:
 
 
   
Jégkorong: (nov.1-től)
 
Szerda:  19:30-20:30
Csütörtök:  19:30-20:30
 

box_bottom

            EREDMÉNYEK
            2011/2012 OB2 NYUGAT - ALAPSZAKASZ
 
Tabella:
   Csapat
M Gy D V GA GK P
1.  IBK Cartoon Heroes 7 6 1 0 75-29 +46 13
2.  VESC Lizards 8 6 1 1 124-35 +89 13
3.  Kinizsi TTK 8 4 0 4
78-38
+40
8
4.  Torpedo Justitia 8 2 0 6 43-75 -32 4
5.  ARES HC 2030 7 0 0 7 13-156 -143 0
 
OBII Alapszakasz 2011/2012:
   sorsolás >>>                                                                                          versenynaptár >>>
 
  Hazai   Vendég Időpont Játékvezetők Eredmény
             
1. SZABAD - VESC Lizards
09.03-04.


2. VESC Lizards - IBK CH
09.17.18:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Kiss - Ágoston
6-9
(1-3,3-3,2-3) jkv>>>
3. Ares HC 2030 - VESC Lizards
09.25. 14:30 Érd,
Treff Sportcentrum,
Piroska utca 6.
Kovács B. - Váradi
5-29
(1-7,3-7,1-15)
4. VESC Lizards - Kinizsi TTK
10.02. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Molnár - Varga G.
10-4
(3-2,2-1,5-1)
5. Torpedo Justitia - VESC Lizards
10. 16., 14:00
ATTE Sportcsarnok,
1139 Bp., Rozsnyai u.4.
Lovas - Görög
3-12
(0-4,3-4,0-4)
6. VESC Lizards - SZABAD 10.31-11.01

7. IBK CH - VESC Lizards
 11.12. 13:00
Törökbálint,
Bálint Márton Iskola,
Köztársaság tér 8.
Froemel - Német
6-6
(1-2,5-3,0-1)
MK. VESC Lizards - ARES HC
11.18. 20:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,  
Wartha V. u. 1-3.
Schauer - Vörös
12-8
(6-1,2-2,4-5)
8.
VESC
Lizards
- Ares HC 2030
11.27. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Kovács Tamás
26-1
(4-0,8-1,14-0)
9. Kinizsi TTK - VESC Lizards
12.04. 12:20 
Érd, Treff Sportcentrum,
Piroska utca 6.
Kiss - Szigetvári
6-11
(4-5,1-4,1-2)
10.
VESC
Lizards
- Torpedo Justitia
12.18. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Bagi - Horváth
 24-1
(7-0,8-0,9-1)
OBII Rájátszás, Felsőház:
  sorsolás >>>                                                                                             versenynaptár >>>
             
 
Hazai   Vendég Időpont Játékvezetők Eredmény
1. VESC Lizards - Miskolci FE 01.08. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Bagi - Váradi
5-8
(3-3,1-3,1-2)
2.  IBK CH - VESC Lizards
01.14. 16:00
Lőrinci Sportcsarnok
1181 Budapest, Thököly út 5.
Schauer - Vörös
 6-6
(2-2,4-3,0-1)
3. Kinizsi TTK - VESC Lizards
02.12. 12:20
Érd, Treff Sportcentrum,
Piroska utca 6.
Froemel - Schauer
 9-8
(2-2,3-2,4-4)
MK. VESC Lizards - Szolnok CFK
02.19. 18:30
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Odor - Német
 6-4
(1-1,3-3,2-0)
4. VESC Lizards -  Neumann FSE 02.26. 17:30
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
-
 0-5
MK. IBK CH - VESC Lizards
03.16. 10:30
Bp. Thököly u. 5. , Lőrinci Sportcsarnok
Lovas - Schauer
9-5
(0-3,4-1,5-1)
6.  Miskolci FE - VESC Lizards
03.17. 13:00
Miskolc,
Generali Aréna
Navratil - Vrba
12-10
(2-2,4-6,6-2)
7. VESC Lizards - IBK CH 03.25. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Liska - Lovas
5-7
(1-3,3-1,1-3)
5. White Sharks HC - VESC Lizards 04.08. 12:00
Budapest, Népliget, Építők Sporttelep
- 0-5
8. VESC Lizards - Kinizsi TTK 04.15. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
 Schauer - Vörös  
13-5
(2-1,5-2,6-2)
9. Neumann FSE - VESC Lizards
04.22. 17:00
Kovács László Sportcsarnok, Kartal Iskola tér 3
Rab - Sashalmi
9-6
(2-3,3-2,4-1)
10. VESC Lizards - White Sharks HC 05.06. 16:00
Veszprém, Stadion Sportcsarnok,
Wartha V. u. 1-3.
Füzi - Váradi
 18-6
(5-2,5-1,8-3)
 
Tabella:
   Csapat
M Gy D V GA GK P
1.  IBK CH 7 5  1 1  52-32 +20 11
2.  Neumann FSE 7 5 1 1 43-25 +18 11
3.  Miskolci FE 7 4 0 3 49-48 +1 8
4.  Kinizsi TTK 6 3 1 2 40-38 +2 7
5.  VESC Lizards 6 0 1 5
34-47
-13 1
6.  White Sharks 5 0 0 5 14-42 -28 0